2017

  • Sanko Enerji San. Ve Tic. A.Ş. ile DAUM arasında: Manisa İli, Salihli İlçe sınırları içindeki 143, 144, 145 ve 2013/19 Ruhsat numaralı sahada vey akın çevresinde yapılacak olan diri fay-jeotermal enerji ilişkisine ait danışmanlık çalışmalarını kapsamaktadır.

 

  • Enther Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile DAUM arasında: Çanakkale İli, Ayvacık İlçesi, Tuzla Köyüne bağlı Jeotermal AR17/129 ruhsat numaralı sahada vey akın çevresinde yapılacak olan diri fay-jeotermal enerji ilişkisine ait danışmanlık çalışmalarını kapsamaktadır.

 

  • Tuzla Jeotermal Enerji A.Ş. ile DAUM arasında: Çanakkale ili, Ayvacık İlçe sınırları içindeki Jeotermal-İR17/25 ruhsat numaralı sahada vey akın çevresinde yapılacak olan yapısal jeoloji-jeotermal enerji ilişkisine ait danışmanlık çalışmalarını kapsamaktadır.

 

  • RTS Jeoteknik Mühendislik Sondajcılık ile DAUM arasında: İzmir Metropol Alanı içinde 1 adet konumda 250-300 m derinliğe kadar Vs hız değer verisi sağlayacak şekilde Spatial Auto-Correlation (SPAC) ölçümü verilerinin değerlendirme ve yorumlanması konusunda yapılacak danışmanlık İŞ’idir.

 

  • Alanyalı Jeoloji Limited ŞTİ. ile DAUM arasında: İzmir ili, Balçova İlçesi 1/5000’lik L18-A11-B paftası içinde yer alan 1449 ada 1 parselde bulunan yaklaşık 39.000 metrekare alanın yüzey faylanması tehlikesi açısından değerlendirilmesi kapsamında bölgede daha önce yapılmış çalışmalar konusundaki bilirkişi/danışmanlık çalışmalarını kapsamaktadır.

 

  • RTS Jeoteknik Mühendislik Sondajcılık ile DAUM arasında: İzmir İli, Konak İlçesi Yenişehir Mahallesinde kalan Tepecik Höyüğü’ne ilişkin 0,8 hektarlık alan ve kentsel +3.derece Arkeolojik Sit Alanı olarak belirlenen Kemeraltı 2.Etap 2.Bölge olarak adlandırılan yaklaşık 48,3 hektar büyüklüğündeki alanda Diri Fay araştırma çalışmalarındaki bilirkişilik/danışmanlık çalışmalarını kapsamaktadır.

 

  • Türkerler – GAMA İzmir Adi Ortaklığı ile DAUM arasında: İzmir Bayraklı ESK alanında yapılmakta olan patlatmaların temel alanine inşa edilecek betonarme numunelere etkisinin doğrulanması ile ilgili danışmanlık hizmeti.

 

  • Koza Altın Şirketleri ile DAUM arasında: İzmir ili, Dikili İlçesi Çukuralan Mahallesi mevkiinde yer alan Çukuralan Altın Madeni sahasının diri fay-depremsellik ve şev stabilitesi açısından değerlendirilmesi konusundaki danışmanlık çalışmalarını kapsamaktadır.

 

  • Berak Enerji ve Sanayi Tic. A.Ş. ile DAUM arasında: Manisa İli Alaşehir İlçesi Kemaliye Mahallesinde 258 Ada, 29, 30, 31, 32 nolu parsellerde Diri Fay araştırma çalışmalarındaki bilirkişilik/danışmanlık çalışmalarını kapsamaktadır.